Victor in de nacht

Het was weer na elven en de was had zichzelf niet gevouwen.
Op Funk waren de meeste ‘welterusten’-berichtjes reeds uitgewisseld en ik moest ook naar bed. Toen ik eindelijk de lichten en apparaten uitdeed, kwam er opeens een sms van Victor. We hadden elkaars nummer wel maar gebruikten het nooit.

V: ****, mijn lekker beestje, wat heb ik je lang niet gelezen. En dan kom je met zo’n knetterende mail over je avonturen. Au..laat je deze oude vlam in de steek?
V: Ik wilde je straks thuis mailen, kom net uit de kroeg. Ik kan niet wachten, misschien ben je wel wakker.
M: Ja, Victor, ik ben er ;-).
V: Damn, ik fiets bijna de gracht in.
M: Gaat het? Heb ik je laten schrikken?
V: Ik heb net de hele tijd zitten bedenken wat ik hier nou mee moet.
M: En?
V: Ik weet het niet, ik wil je en zeker nu maar ben bang dat we onze goede herinneringen gaan verpesten met een slechte vrijpartij.
M: Ik ontdek hele nieuwe manieren van seks en vreemdgaan. Heel stout en lekker.
V: Ik weet niet of ik het wil horen maar doe toch maar wel.
M: Chatseks bijvoorbeeld, dat je elkaar naar een hoogtepunt chat terwijl je al dan niet masturbeert. Zo gezegd klinkt het een beetje apart maar het is geweldig.
V: Dat lijkt me niks. Ik weet dat onze mails stout zijn maar nu ga je echt een stap verder.
Weet je waar je de grens gaat trekken? Weet Sander hiervan?
M: Ik bouw deze brug terwijl ik erover loop, doe niets tegen mijn zin. Het is een gevaarlijk en geheim spel maar tijd om het te spelen. Laat me maar, ik vlucht al zolang in onze fantasieën. Ik wil meer dan dat en het komt nu op mijn pad.
V: Wil je mij?
M: Eerlijk? Ik weet het niet. Wij hebben zoveel geschiedenis, misschien is het beter om voor het onbekende te gaan.
V: Het voelt nogal ‘now or never’. Ik ben dronken, het zit me niet lekker.
M: Laat het even bezinken, ik ben niet zomaar vertrokken.
V: OK, ik ga naar huis.
M: Trusten Vikkie xx
V: Trusten **** xx

Hij zou weer op zijn fiets springen en slingerend door de stad rijden. Als we dat samen deden, dronken we na thuiskomst nog een biertje op de bank. Ik opgekruld tegen zijn brede borst, Marvin Gaye op de achtergrond. Het begin van ons voorspel.
Als ik wilde, kon ik hem naar een hotel lokken en daarmee mijn queeste beëindigen.
Maar ik verlangde naar de Victor van toen, niet die van nu.

 

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s